Szkło ochronne hartowne Reinforced TotalEdge Iphone 8 Białe

79,00 zł
Brutto

Szkła hartowane Reinforced TotalEdge to optymalna ochrona iphonów z zaokrąglonym wyświetlaczem. Powierzchnia szkła ma zagięte krawędzie dzięki temu doskonale przylega do każdej jego części. W połączeniu z wysokiej jakości klejem staje się proste w montażu. Zastosowana powłoka oleoflobową wygładza powierzchnie dając miłe uczucie dotyku oraz zabezpieczenie przed zabrudzeniami. Poprzez zastosowanie glinokrzemianów wytrzymałość szkieł Reinforced jest znacznie wyższa, dzięki temu szkło radzi sobie w najtrudniejszych warunkach


Zaokrąglone krawędzie zapewniają doleganie szkła na całej powierzchni ekranu. Dzięki temu ekran jest chroniony na całej powierzchni nawet na zaokrąglonej części.


Powłoka oleoflobowa zastosowana w szkła marki Conwin daje maksymalne wygładzenie powierzchni użytkowej, zapewnia to łatwość utrzymania czystości oraz przyjemność dotyku.


Proces wielokrotnego hartowania zapewnia twardość szkła na poziomie 9H w skali Mohsa daje to gwarancje ochrony przed zarysowaniami ostrymi przedmiotami.


100 % przezroczystość szkła idealnie odwzorowuje naturalne kolory wyświetlacza


Dzięki zastosowaniu specjalnej substancji klejącej oraz powłoce oleoflobowej wygładzającej maksymalnie powierzchnie, reakcja ekranu jest natychmiastowa. Szkło nie wpływa w żaden sposób na czułość ekranu.


Grubość szkła 0.5 mm zapewnia większa odporność, proces produkcji opiera się o metodę carvingu czyli frezowania szkła.


Dzięki precyzyjnemu dopasowaniu oraz zastosowaniu szczególnej substancji klejącej montaż staje się prostszy.


Klej na całej powierzchni, proces hartowania oraz wielowarstwowość pozwala na absorpcje uderzania i rozprowadzenie siły na całą powierzchnię. Zastosowanie glinkorzemianów podczas produkcji szkieł zwiększa kilkukrotnie jego wytrzymałość.


Szkła Hartowane TotalEdge pokrywają całą powierzchnie ekranu a nie tylko płaską jego część


Dzięki wielowarstwowej strukturze szkła Conwin stają się bardziej wytrzymałe dodatkowo w przypadku uszkodzenia szkło się nie rozpada dzięki czemu jest bezpieczne.


W zestawie otrzymujesz:

- Szkło ochronne firmy Conwin;

- Akcesoria do montażu;

- Rodzaj: Reinforced TotalEdge;

- Wersja kolostyczna: biała;


Zestawienie wszystkich produktów

Opis

Seria
Seria Reinforced
Kolor
Biały
Rodzaj Szkła
TotalEdge

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Related Products ( 16 other products in the same category )

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło