Szkło ochronne hartowne Defence TotalEdge Iphone 6/6s Czarne

49,00 zł
Brutto

Szkła hartowane Defence TotalEdge to optymalna ochrona iphonów z zaokrąglonym wyświetlaczem. Powierzchnia szkła ma zagięte krawędzie dzięki temu doskonale przylega do każdej jego części. W połączeniu z wysokiej jakości klejem staje się proste w montażu. Zastosowana powłoka oleoflobowa wygładza powierzchnie dając miłe uczucie dotyku oraz zabezpieczenie przed zabrudzeniami.


Zaokrąglone krawędzie zapewniają doleganie szkła na całej powierzchni ekranu. Dzięki temu ekran jest chroniony na całej powierzchni nawet na zaokrąglonej części.


Powłoka oleoflobowa zastosowana w szkła marki Conwin daje maksymalne wygładzenie powierzchni użytkowej, zapewnia to łatwość utrzymania czystości oraz przyjemność dotyku.


Proces wielokrotnego hartowania zapewnia twardość szkła na poziomie 9H w skali Mohsa daje to gwarancje ochrony przed zarysowaniami ostrymi przedmiotami.


100 % przezroczystość szkła idealnie odwzorowuje naturalne kolory wyświetlacza


Dzięki zastosowaniu specjalnej substancji klejącej oraz powłoce oleoflobowej wygładzającej maksymalnie powierzchnie, reakcja ekranu jest natychmiastowa. Szkło nie wpływa w żaden sposób na czułość ekranu.


Grubość szkła 0.5 mm zapewnia większa odporność, proces produkcji opiera się o metodę carvingu czyli frezowania szkła.


Dzięki precyzyjnemu dopasowaniu oraz zastosowaniu szczególnej substancji klejącej montaż staje się prostszy.


Klej na całej powierzchni, proces hartowania oraz wielowarstwowość pozwala na absorpcje uderzania i rozprowadzenie siły na całą powierzchnię. Zastosowanie glinkorzemianów podczas produkcji szkieł zwiększa kilkukrotnie jego wytrzymałość.


Szkła Hartowane TotalEdge pokrywają całą powierzchnie ekranu a nie tylko płaską jego część


Dzięki wielowarstwowej strukturze szkła Conwin stają się bardziej wytrzymałe dodatkowo w przypadku uszkodzenia szkło się nie rozpada dzięki czemu jest bezpieczne.


W zestawie otrzymujesz:

- Szkło ochronne firmy Conwin;

- Akcesoria do montażu;

- Rodzaj: Defence TotalEdge;

- Wersja kolostyczna: czarna;


Zestawienie wszystkich produktów

Opis

Seria
Seria Defence
Kolor
Czarny
Rodzaj Szkła
TotalEdge

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Related Products ( 16 other products in the same category )

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło