Szkła hartowane Reinforced UltraSkin to optymalna ochrona iphonów na płaskiej części ekranu. Powierzchnia szkła pokrywa płaską część ekranu. W połączeniu z wysokiej jakości klejem staje się proste w montażu. Szkła serii Reinforced to to zupełnie inna jakość produkcji w stosunku do zwykłych szkieł. Zastosowanie glinko-krzemianów oraz połączenia chemicznego oraz termicznego procesu hartowania pozwoliło uzyskać szkło o wytrzymałości wielokrotnie wyższej w stosunku do szkieł sodowo-wapniowych. W celu profesjonalnego zabezpieczenia całego ekranu sugerujemy zapoznać się z naszymi szkłami TotalEdge oraz Special Edge


Zaokrąglone ranty szkła zapewniają zapewniają miłą w dotyku powierzchnie zakończenia szkła. Proces frezowania krawędzi ma na celu usunięcia ostrych elementów w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz wygody używania.


Powłoka oleoflobowa zastosowana w szkła marki Conwin daje maksymalne wygładzenie powierzchni użytkowej, zapewnia to łatwość utrzymania czystości oraz przyjemność dotyku.


Proces wielokrotnego hartowania zapewnia twardość szkła na poziomie 9H w skali Mohsa daje to gwarancje ochrony przed zarysowaniami ostrymi przedmiotami.


100 % przezroczystość szkła idealnie odwzorowuje naturalne kolory wyświetlacza.


Dzięki zastosowaniu specjalnej substancji klejącej oraz powłoce oleoflobowej wygładzającej maksymalnie powierzchnie, reakcja ekranu jest natychmiastowa. Szkło nie wpływa w żaden sposób na czułość ekranu.


Grubość szkła 0.3 mm zapewnia większą odporność. I trwalszą ochronę ekranu.


Dzięki precyzyjnemu dopasowaniu oraz zastosowaniu szczególnej substancji klejącej montaż staje się prostszy.


Klej na całej powierzchni, proces hartowania oraz wielowarstwowość pozwala na absorpcje uderzenia i rozprowadzenie siły uderzenia na całą powierzchnie. Zastosowanie glinko-krzemianów oraz połączenia chemicznego jak i termicznego procesu hartowania pozwoliło uzyskać szkło o wytrzymałości wielokrotnie wyższej w stosunku do standardowych szkieł sodowo-wapniowych.


Szkła Hartowane UltraSkin to ochrona płaskiej części ekranu, zagięte części ekranu zostają nie zabezpieczone jednak może być stosowany z każdą obudową. W celu profesjonalnego zabezpieczania całego ekranu sugerujemy zapoznać się z naszymi szkłami TotalEdge oraz SpecialEdge


Dzięki wielowarstwowej strukturze szkła Conwin stają się bardziej wytrzymałe dodatkowo w przypadku uszkodzenia szkło się nie rozpada dzięki czemu jest bezpieczne.


Zestawienie wszystkich produktów

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło